Vložky pre poľovníkov HUNTER

Hunter - Trekking Comfort

Celoročná anatomický tvarovaná stielka, obohatená o vrstvu PU peny, ktorá slúži ako "antishock" vlastnosť,  tlmí všetky nárazy a tým zaručuje maximálny komfort hlavne pri dlhých turistických alebo poľovníckych prechádzkach.

 
3,40
bez DPH2,83 €

Hunter - forest

Anatomický tvar stielky udržuje nohy v správnej polohe a pohodlí. Stielka má vynikajúcu oderu schopnosť a preto je jej využitie vhodné počas vašich obľúbených aktivít ako poľovníctvo, turistika a šport.

 
2,70
bez DPH2,25 €

Hunter - Camo

Mäkká vzdušná stielka, vďaka dobrým absorpčným vlastnostiam udržuje nohy stále v suchu, preto je vhodná na celodenné nosenie hlavne v letnom období.

 
2,70
bez DPH2,25 €

Hunter - Flex

Stielka perfektne izoluje teplo nôh počas vašich obľúbených aktivít ako turistika, poľovníctvo a rybárstvo vďaka izolantu z hliníkovej fólie.

 
2,40
bez DPH2,00 €

Hunter - Outdoor

Stielka s anatomickým tvarom, ktorá sa odporúča používať počas prechodného obdobia. Stielka Outdoor je vhodná do obuvi pre každého poľovníka, obľúbencov turistiky, ale aj k bežnému noseniu.

 
2,60
bez DPH2,16 €

Hunter - Thermo

Stielka s anatomickým tvarom, ktorá sa odporúča používať počas chladného obdobia. Stielka Thermo je vhodná do obuvi pre každého poľovníka, obľúbencov turistiky, ale aj na bežné nosenie.

 
2,80
bez DPH2,33 €

Pre lepší prehľad, ponúkame do predajní nový stojan na poľovnícke vložky do topánok. Stojan sa predáva naplnený, s osemdesiatimi pármi stielok HUNTER.

Vložky do topánok pre poľovníkov poskytujú podporu a ochranu chodidla pri dlhom státí, chodení, či pobyte vonku. Komfort vašim nohám stielky zabezpečia aj v nehostinnom vlhkom a chladnom počasí.