Filter

Zimné vložky POLAR

Podstatou zimných vložiek do topánok je potreba udržať nohy v teple
a v suchu a tak sú naše nohy počas zimy i v daždivom počasí chránené pred nepriaznivým počasím.

 
skladom
2,51
bez DPH2,09 €
 
skladom
2,01
bez DPH1,67 €
 
skladom
4,75
bez DPH3,95 €
 
skladom
2,51
bez DPH2,09 €
 
skladom
1,73
bez DPH1,44 €
 
skladom
1,64
bez DPH1,36 €
 
skladom
1,73
bez DPH1,44 €
 
skladom
2,01
bez DPH1,67 €
36-46
 
skladom
2,51
bez DPH2,09 €

Stielky do zimného počasia

Prichádzajúca zima so sebou prináša nielen zimné radovánky, ale aj celý rad nepríjemností a preto doprajte svojim chodidlám teplo a sucho v zimných stielkách od Monety. Celodenným nosením mokrých topánok od snehu či celodenné nosenie uzavretej obuvi, vzniká zaparené prostredie, ktoré vedie k zápachu, plesniam a nepriaznivým pocitov nôh. 

Účinná starostlivosť o nohy nevyžaduje veľa času ani úsilia, len pravidelnosť. Pokiaľ potrebujete nohy rýchlo zahriať vložte si do topánok stielky Polar s dobrými tepelnými vlastnosťami, ktoré sú zhotovené z vysokokvalitnej vlny.

Teplé vložky do topánok sú navyše aj hygienické a dobre pohlcujú pot. Nielenže pomáhajú zachovať nohu v teple, ale vynikajú aj vďaka aromatickým účinkom, ktoré zabraňujú prenikaniu zápachu.

Vkladacie stielky resp. vložky Polar sú mäkké a zaručujú pohodlie pre Vaše nohy. Kvalitná zimná obuv je iste investíciou, ktorá sa oplatí a na ktorej by sa nemalo šetriť, studené nohy vedia pekne potrápiť, preto sa vyhnite týmto nepríjemnostiam - starajte sa o chodidlá v každom ročnom období.

Doprava nad 20 € ZDARMA

Slovenská kvalita

Dodanie do 3 dní