article

Tovar posielame aj do Českej republiky

Poštovné ZDARMA v prípade nákupu tovaru nad 30 eur s DPH 

article

Tovar posielame aj do Českej republiky

Poštovné ZDARMA v prípade nákupu tovaru nad 30 eur s DPH 

Moneta Blog

Zaujímavé informácie a články.

Vložky do topánok do modernej obuvi

Vložky do topánok do modernej obuvi

Obloha je čoraz jasnejšia a jar pomaly prichádza. Čoskoro keď sa vyšplhajú teploty, opäť vymeníme častník za jarný. A týka sa to aj obuvi. Môžete nosiť elegantnú obuv, byť zároveň trendy a mať súčasne i pohodlné topánky? S pohodlnými vložkami do topánok je to možné.

Vhodná obuv pre deti do školy

Vhodná obuv pre deti do školy

Po dlhotrvajúcich prázdninach sa deti v mesiaci september opäť vybrali do školy, čomu sa tešia predovšetkým pracujúci rodičia. Tí majú dôležitú úlohu, aby zabezpečili vvšetky potrebné veci do školy cez nákup učebníc, zošitov, tašky, ale aj vhodnej obuvi a aj správnych prezúvok, ktoré budú ich ratolesti mať obuté počas celého dňa pobytu v škole.

Letná dovolenka na Slovensku

Letná dovolenka na Slovensku

Školopovinným deťom zostávajú  posledné týždne do konca prázdnin. Pokiaľ ste sa ešte nerozhodli kde tráviť dovolenku zvyšné letné týždne a nemáte chuť cestovať do zahraničia, máme pre vás pár vhodných tipov na skvelé zážitky s rodinou či priateľmi.

Nohy v teple v zimných vložkách i pre malé deti

Nohy v teple v zimných vložkách i pre malé deti

Na zimné obdobie kedy je všade veľa snehu sa tešia predovšetkým všetky malé deti a deti na základných či stredných škôl. V prípade sneženia počas prázdnin je táto radosť ešte väčšia. Nielen malé deti, ale i deti v neskoršom školskom veku by mali mať počas chladného zimného obdobia správnu obuv, ktorá je zateplená, nepremokavá a predovšetkých zabezpečuje pohodlnosť  a suchosť chodila počas nosenia.

Aké vložky do topánok nosiť počas zimy?

Aké vložky do topánok nosiť počas zimy?

Ako sa správne obuť do zimného počasia, pokiaľ ste športovec telom i duchom? Pravidelne behávate už dlhé roky, ale nechcte sa limitovať nevhodným počasím, ktoré vám môže prekaziť vaše športové plány? Ak má či už športovec alebo bežec správne bežecké oblečenie i obuv vhodnú počas zimného obdobia, nemá žiadne limity k maximalizovaniu svojho fyzického výkonu.

Doprava nad 30 € ZDARMA

Slovenská kvalita

Dodanie do 3 dní