article

Tovar posielame aj do Českej republiky

Poštovné ZDARMA v prípade nákupu tovaru nad 30 eur s DPH 

article

Tovar posielame aj do Českej republiky

Poštovné ZDARMA v prípade nákupu tovaru nad 30 eur s DPH 

Vložky do topánok vám pomôžu

Odporúčame používať vložky do topánok Moneta, ktoré zabezpečia základnú starostlivosť o nohy. 
Stielky zmiernia bolesti a pálenie nôh, vaše chodidlá viac nebudú trpieť. 

Bolesti chodidiel

sú pomerne častý problém a môžu spôsobovať veľké nepohodlie. Niekto si môže povedať, že tieto nenápadné problémy sú záležitosťou krátkodobou a nejedná sa o nič vážnejšie. Skutočnosť je však iná, typické príznaky ostrej, pichavej bolesti a napätia v päte alebo vklenbe nohy signalizujú určité problémy.

Pálenie chodidiel a bolesti v priehlavku

Bolesti spodnej časti chodidiel čím ďalej tým viac strpčujú život mnohým z nás, niektorí ľudia pociťujú nepríjemný pocit ako „ pálenie nôh a bolesti v priehlavku“, ktoré vyžarujú do celej nohy. Zbavte sa preto týchto neželaných ťažkostí nosením vkladacích stielok a budete sa zaručene cítiť lepšie. Doprajte si okamžitú úľavu unaveným, ťažkým a boľavým nohám.

Vložky do topánok pri problémoch s plochými nohami

Mnohých ľudí často krát trápi tzv. plochá noha. Stretávame sa s ňou už v detskom veku, kde jej zanedbanie vedie k problémom i v dospelosti. Plochá noha je výsledkom preťaženia klenby chodidla. Kosti na nohe nie sú schopné odolávať veľkému tlaku tela a postupne sa poddávajú a človek našľapuje na celé chodidlo. Pomoc však existuje, jednou z možností ako liečiť túto deformitu je používanie ortopedických stielok a pomôcok. Mnohým ľuďom by sa tým zlepšila kvalita života. Ich používaním sa zvyšuje komfort chôdze, pôsobia ako prevencia proti vzniku plochej nohy, znižujú bolesť a únavu.

Doprava nad 30 € ZDARMA

Slovenská kvalita

Dodanie do 3 dní