Filter

article

Tovar posielame aj do Českej republiky

Poštovné ZDARMA v prípade nákupu tovaru nad 30 eur s DPH 

article

Tovar posielame aj do Českej republiky

Poštovné ZDARMA v prípade nákupu tovaru nad 30 eur s DPH 

Gélové a silikónové polstielky (polovložky)

Gelové "polovložky" do topánok mechanicky chránia kĺby pri zvýšenej námahe chôdze. Gél počas chôdze masíruje chodidlo a prispôsobuje sa pohybu, čím umožňuje rovnomerné rozloženie hmotnosti človeka a chodidlá tak nie sú preťažované. Gélové vložky do topánok to je nízka cena pri vysokej ochrane vášho chodidla.

 
skladom
3,00
bez DPH2,50 €
 
skladom
3,80
bez DPH3,17 €
 
skladom
3,90
bez DPH3,25 €
 
skladom
3,30
bez DPH2,75 €
 
skladom
3,95
bez DPH3,29 €
 
skladom
4,95
bez DPH4,13 €

Čo spôsobuje nosenie vysokých podpätkov?

Nosenie obuvi s vysokými podpätkami spôsobujú deformitu kĺbu palca na nohe s jeho vybočením. Táto štrukturálna deformina sa odborne nazýva Hallux valgus vzniká nosením nevhodnej obuvi, preťažovaním chodla, alebo úrazmi. Deformita nie je bolestivá, je však súčasťou celej kompletnej prestavby celého podnožia s pridruženými deformitami prstov, ako sú na napr. kladivkové prsty, bolesti pod hlavičkami. Deformita prstov sa lieči nepoperačne ochrannými vložkami, ktoré sa nosia počas spánku.

Gelové vložky do topánok

sa podieľajú na zdravom vývine nohy. Pomáhajú pri bolestiach kĺbov, pri reumatických ťažkostiach, pri bolestiach chrbtice, hlavy. Gél tlmí otrasy spôsobené chôdzou, stimuluje reflexné zóny, podporuje lymfatický a krvný obeh. Gelové vložky pod prsty sú nenahraditeľné vo vysokých topánkach, ochranu päty zas zabezpečia polstielky pod pätu. Oceníte ich nielen pri chôdzi na väčšie vzdialenosti.

Gelové polovložky do vysokej obuvi

Ako uvoľniť vaše ubolené nohy, ktoré ste zdeformovali lodičkami na vysokých podpätkoch? Doporučujem, pokiaľ je možné, aby sa ženy aj počas dňa prezúvali, obtiažne a možno i nebezpečné je napr. šoférovanie v lodičkách, a ak už musíme lodičky nosiť počas dňa dlhšie, odporúčam občasné vyzutie obuvi s automasážou chodidla. Večer po záťaži cviky na posilnenie svalov nohy, kúpele s prúdiacou vodou so striedaním teplej a studenej vody. V práci nosenie pohodlnej obuvi. Nezanedbateľným aspektom pre zdravie je aj výška podpätku. U žien je to aspekt krásy, lebo čím vyšší podpätok, tým je noha krajšia. Hmotnosť tela tak vo zvýšenej forme zaťažuje prednú časť chodidla, čo je v priamej úmere s výškou podpätku, čím vyšší podpätok, tým väčšia záťaž. Treba spomenúť i zmenu - prehĺbenie driekovej lordózy (prehnutie chrbtice dopredu) a možné bolesti driekovej časti chrbtice.

Silikonové polstielky pre letné pohodlie v lodičkách

Gelové polovložky Happy step sú špeciálne navrhnuté pre dámy, ktorých neodeliteľnou súčasťou je nosenie topánok na vysokom podpätku. Polstielky účinne zabraňujú páleniu chodila, odľahčujú záťaž na chrbticu pri dlhej chôdzi a to vďaka gélu, ktorý je priehľadnej farby, polstielky sú ľahko umývateľné a majú protišmykové vlastnosti. Určite ich oceníte aj ako vložky do spoločenských topánok, najmä ak vaše nohy nie sú na nosenie vysokej spoločenskej obuvi zvyknuté.

Doprava nad 20 € ZDARMA

Slovenská kvalita

Dodanie do 3 dní